Ash kontra Martwe Zło, ruszył trzeci sezon

ash-kontra-martwe-zlo
Wrócił w aurze zajebistości. Ash, niewątpliwie najdzielniejszy z bohaterów kina grozy, jeszcze raz stawi czoła złu. Wczoraj ruszył trzeci sezon, który można oglądać na HBO GO.

Pierwszy odcinek nie zaskakuje – nie ma takiej możliwości, gdy wszystko się może zdarzyć. Jest absurdalnie, krwiście i przede wszystkim bardzo śmiesznie. Czyli to co tygryski lubią najbardziej. Jako spoiler dodam, że jeden z nich, niejaki Kubuś zawitał do serialu.

ash-kontra-martwe-zlo

Trzeci sezon, podobnie jak pozostałe ma 10 odcinków. Każdy z nich to około 30 minut dobrej zabawy. W najważniejszych rolach występują ci sami aktorzy, oczywiście z Bruce’m Campbellem na czele. Znów pojawia się również Lucy Lawless (Xena: Wojownicza Księżniczka), jako Ruby – demoniczny wróg głównego bohatera.

Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek serialu Ash kontra Martwe Zło. Poniżej zwiastun nowego sezonu.
Źródło zdj. imdb.com

2 komentarze

  1. Oglądałam sezon pierwszy i chyba pół drugiego, bo... mój chłopak, który "zmuszał" mnie do oglądania w pewnym momencie uznał, że przeciskanie się przez odbyt trupa to dla niego jednak za dużo xD Pewnie na razie kontynuować nie będziemy, choć o taką ilość kiczu i absurdu trudno w jakimkolwiek innym serialu xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Już od premiery pierwszego sezonu próbuję obejrzeć ten serial, ale zawsze jakoś mi nie wychodzi :D Może w końcu jakoś mi się uda ;)

    OdpowiedzUsuń