Horrory, na które czekam w 2018 – zapowiedzi i kalendarz premier

horrory-zapowiedzi-2018-horror-express

2018 zapowiada się ciekawie. Dla mnie szczególnie interesująca jest pierwsza połowa roku. Filmy, który najbardziej chcę obejrzeć to Winchester: Dom duchów i A Quiet Place. W moim krótkim zestawieniu uwzględniłam premiery kinowe w Polsce. Wyjątkiem jest tu The Open House – będzie można go zobaczyć na Netflix. Truth Or Dare jest na tyle interesujący, że również znalazł się na liście, niestety nie ma żadnych informacji na temat premiery w Polsce, ale może uda się go obejrzeć jeszcze w 2018.  Na razie nie wiadomo też kiedy będzie u nas nowa część Nocy Oczyszenia. 

Naznaczony 4: Ostatni klucz – 5 stycznia. Pisałam o nim tu.
Escape Room – 19 stycznia. Escape room, grupa przyjaciół, zabawa przeradza się w walkę o życie. Może być podobny do Piły.
The Open House – 19 stycznia w Netflix. „Nastolatek” (taki 20+) i jego matka plus dom w górach, w którym wszystko trzeszczy i skrzypi. Czy jest tam ktoś jeszcze? Na pewno nie są sami.
Winchester: Dom duchów – 9 lutego. Horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. O starszej pani nawiedzanej przez duchy zmarłych i strasznym domu. W roli głównej Helen Mirren.
Słudzy diabła – 16 lutego. Po śmierci kobiety jej rodzinę zaczyna nawiedzać zjawa. Dzieci uważają, że to duch ich matki. Film produkcji indonezyjskiej.
Nieznajomi: Ofiarowanie – 9 marca. Slasher. Rodzinka zostaje zaatakowana przez zamaskowanych zwyrodnialców.
A Quiet Place – 13 kwietnia. „Słuchaj uważnie, poruszaj się ostrożnie i nigdy nie wydawaj dźwięku”. W trailerze film promowany hasłem „Cisza to przetrwanie”. Opowiada o rodzinie, która mieszka w nawiedzonym domu. Porozumiewają się w języku migowym i starają się być wyjątkowo cicho – każdy dźwięk może obudzić demony.
Thruth or Dare – 27 kwietnia (świat). Prawda czy wyzwanie? „Powiedz prawdę albo umrzesz, zrób wyzwanie albo umrzesz”. W Meksyku coś przypałętało się do bohaterów i prowadzi z nimi śmiertelną grę. Film bardziej w kategorii dla nastolatków, ale pomysł jest całkiem ciekawy.
Slender Man – 18 maja. O postaci z miejskich legend, mężczyźnie bez twarzy, który porywa dzieci.
The Lodgers. Przeklęci – 29 czerwca. Rodzinna klątwa, nawiedzony dom. Główni bohaterzy to rodzeństwo. Bardzo klimatyczny, mroczny trailer.

The Purge 4: The Island – 4 lipca (świat). Na razie brak oficjalnego trailera.


Źródło zdj. www.express.co.ukBrak komentarzy